Energylandia

Energylandia w Zatorze, usytuowanym nieopodal malowniczego Krakowa, to jeden z najbardziej legendarnych parków rozrywki w Polsce. Nic dziwnego – ogromna ilość atrakcji i maszyny, które przyprawiają o zawrót głowy nawet najtwardszych pasjonatów roller coasterów to najlepsza rekomendacja.

Energylandia każdego roku gromadzi tłumy turystów. Warto wiedzieć, że wystarczy kupić jeden bilet, aby przez cały dzień korzystać z dobrodziejstw, jakie znaleźć można w parku rozrywki Energylandia. Co bardzo ważne, osoby które mają urodziny, mogą korzystać z parku za darmo. Warto szukać ciekawych promocji. Oprócz tego należy pamiętać, że Energylandia działa tylko od wiosny do jesieni, dlatego zimą nie można skorzystać z licznych atrakcji, znajdujących się w tym parku rozrywki, położonym przy Zatorze.

Energy Landia podzielona jest na różne strefy – od tej, w której czeka nas największa adrenalina, do strefy z basenem i atrakcjami wodnymi. Oprócz tego znajduje się tam mnóstwo różnego rodzaju atrakcji dla dzieci i dorosłych, a także barów fast food. Uwag, nie warto decydować się na posiłek przed wejściem na diabelski młyn lub inną, również przyjemną karuzelę.

Przy okazji przypominamy, że warto przygotować się na cały aktywny dzień w parku rozrywki Energylandia – zabierz ze sobą batony białkowe, napoje energetyczne i napoje izotoniczne. Dobrze sprawdzą się legginsy, a także bidony wypełnione napojem. Udane zabawy oraz stalowych nerwów, szczególnie osobom, które cierpią na lęk wysokości, a mimo to zdecydowały się na wycieczkę do Energylandii.